تجهیزات کارخانه آسفالت ایرانی

آنچه در این مقاله می خوانید...

تجهیزات کارخانه آسفالت کدامند؟تهیه و فروش انواع تجهیزات کارخانه آسفالت درجه یکتأمین کنندگان و تولید کنندگان تجهیزات کارخانه آسفالتعرضه کننده بهترین تجهیزات کارخانه آسفالتبا کاربرد های تجهیزات کارخانه آسفالت آشنا شویدلیست قیمت فروش انواع دستگاه آسفالت

تجهیزات کارخانه آسفالت ایرانی را می شناسید؟ آیا از در صد وجود قیر در آسفالت ها چیزی می دانید، در مورد مواد به کار رفته در آسفالت ها چطور؟ چند نوع از آسفالت ها را می شناسید؟ به خوبی می‌دانیم که امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی در بسیاری از کارها، انجام کارها در جهات مختلف برای همگان راحت تر شده است. در گذشته به دلیل نبود امکانات و تجهیزات، آسفالت کردن و از این قبیل کارها واقعا برای کارکنان این مشاغل سخت و دشوار بود است. امروز قصد داریم در رابطه با موارد ذکر شده بیشتر برای شما توضیح دهیم و شما را با انواع دستگاه و تجهیزات کارخانه های آسفالت بیشتر آشنا کنیم.
در بسیاری از شهر های بزرگ، کارخانه های بزرگی در این حیطه فعالیت می کنند که سعی دارند بهترین محصول را به مشتریان خود ارائه دهند تا نظر هر چه بیشتر آن ها را به سوی خود جذب کنند. قطعا کارخانه ای خروجی بهتری خواهد داشت که از انواع و اقسام دستگاه، و با بالاترین کیفیت شروع به فعالیت کرده باشد. اکثر کارخانه های موجود در اقصی نقاط ایران، با بهترین تجهیزات بهترین محصولات را برای مشتریانشان در نظر دارند که در پی آن رضایتمندی مشتریان را به دنبال خواهد داشت.

تجهیزات کارخانه آسفالت کدامند؟

زمانی که صحبت از آسفالت به میان می آید این تصور برای افراد پیش می آید که تنها یک نوع آسفالت وجود دارد، در صورتی که ما چندین نوع از آسفالت را در کارخانه ها داریم که توسط تجهیزاتی مختلف و به گونه های متفاوتی از آن ها استفاده می شود،. برخی از این آسفالت ها شامل:

 1. آسفالت سرد
 2. آسفالت حفاظتی
 3. آسفالت گرم و بتن آسفالتی
 4. مخلوط آسفالتی با استخوان‌بندی سنگدانه ای
 5. آسفالت ماکادام نفوذی

باید بگوییم، اگر بخواهیم به توضیح کلی در مورد تجهیزات کارخانه آسفالت در این مقاله بپردازیم قطعا به زمان بیشتری نیاز داریم، زیرا حداقل این تجهیزات شامل ۱۸ مورد می باشد و برای بررسی هر کدام نیاز به صفحات بیشتری برای توضیح آن ها داریم، در زیر به برخی از آن ها جهت آشنایی بیشتر شما به آن ها اشاره خواهیم کرد:

 1. سیلو های مصالح سرد
 2. نوار نقاله
 3. درایر
 4. الواتور
 5. سرند
 6. مخازن گرم
 7. میکسر
 8. اویل هیتر
 9. فلاکس قیر
 10. و ….

تمامی این دستگاه ها می تواند جنبه های مثبتی از جمله مقاومت کافی، درصد فضای خالی آسفالت مناسب و مصالح سنگی، کارایی مناسب، عملکردی عالی و غیره را به دنبال داشته باشد.

تهیه و فروش انواع تجهیزات کارخانه آسفالت درجه یک

موارد اشاره شده در بالا از اجزای های اصلی تجهیزات کارخانه ی آسفالت به شمار می آیند که برای تهیه ی بهترین و مرغوب ترین آن ها می توانید به مراکز معتبری مراجعه کنید که در این زمینه فعالیت دارند. شرایط ویژه ی این محصولات به این صورت است که خریداران دائمی این محصولات می توانند با مراجعه به مراکز فعال از تخفیفات بی نظیر و گسترده این کالاها استفاده نمایند و در هزینه های خود صرفه جویی کنند.
این تخفیفات مخارج خرید افراد را تا حد بسیار زیادی کاهش خواهد داد، اگر شما قصد تهیه هر کدام از این تجهیزات را دارید و می خواهید که قیمت کمی را برای خرید این محصولات بپردازید، می توانید به این مراکز مراجعه نمایید. تمامی مجموعه محصولات این شعبات با سطح کیفی بسیار بالایی صورت می گیرد.

تأمین کنندگان و تولید کنندگان تجهیزات کارخانه آسفالت

تامین کنندگان و تمامی کسانی که در این راستا فعالیت دارند، این محصولات یعنی تجهیزات کارخانه آسفالت ایرانی را در انواع و مدل های پیشرفته و مختلفی روانه ی بازار می کنند. تولید این محصولات در گذشته در ایران ممکن نبود، اما خوشبختانه در سال های اخیر کشور ما به تولید بهترین نوع این کالاها دست پیدا کرده است و تمامی نیاز های بازار های داخلی را به بهترین نحو ممکن تامین می‌کند.
میزان تقاضا برای خرید این محصول در چندین دهه ی اخیر در بازار بسیار زیاد شده است. همین عامل، تولید روز افزون این محصولات را می طلبد و تولید بالای این کالاها موجب شده تا تامین کنندگان انواع این کالاها در بازار با مشکل مواجه نباشند و بتوانند محصول مورد نیاز خود را به راحتی تهیه کنند. تأمین کننده ها می توانند این محصول ها را با نرخ قیمت مناسبی در بازار خریداری کنند و به صورت مستقیم در بازار توزیع نماید.

عرضه کننده بهترین تجهیزات کارخانه آسفالت

تجهیزات کارخانه آسفالت از جمله محصولاتی هستند که از سوی مراکز به صورت کاملا مستقیم تولید و عرضه می شوند. توزیع تجهیزات آسفالت در کشور اغلب به صورت کلی و جزئی صورت می گیرد و عرضه کلی انواع این دستگاه ها توسط مراکز عمده فروشی انجام می گردد.
اگر شما نیز خریدار یکی از تجهیزات کارخانه آسفالت در بازار هستید، برای آنکه بتوانید این کالاها را با قیمت بسیار مناسبی تهیه کنید، باید به مرکز تجهیزات کارخانه آسفالت مراجعه نمایید، خرید دستگاه های آسفالت از این مجموعه ها بسیار مقرون به صرفه تر است و هزینه های بسیار کمی را برای افراد ایجاد خواهد کرد.
فروشنده تجهیزات کارخانه آسفالت مدل های مختلف از انواع این محصول را بدون واسطه به بازار عرضه می نمایند آن ها به صورت مستقیم موجب ثبات در بازار های داخلی خواهد شد.
توزیع تجهیزات کارخانه آسفالت بدون هیچ محدودیتی در حال انجام است، و تنها کافیست شما برای تهیه ی آن به یکی از مراکز معتبر مراجعه کنید و دستگاه مورد نظر را با کیفیت عالی تهیه نمایید.

با کاربرد های تجهیزات کارخانه آسفالت آشنا شوید

با کاربرد های پمپ روغن آشنا شوید

آیا می دانید کاربرد های دستگاه های آسفالت در کارخانه ها برای تهیه آسفالت چیست؟
همانطور که قبلا به آن اشاره داشتیم چندین و چند دستگاه برای یک کارخانه ی آسفالت وجود دارد، که نمی توان به توضیح در مورد آن ها در اینجا پرداخت.
برخی دیگر از این دستگاه ها که در کارخانه های آسفالت از آن استفاده می شود شامل:

 • درایر
 • الواتور
 • سرند
 • اگزاست فن
 • سیکلون
 • و غیره

که هر کدام از این دستگاه در نتیجه ی یک محصول عالی نقش بسیار مهمی دارند و نبود هر کدام می تواند نتیجه ی مطلوبی را نداشته باشد.
کاربرد درایر در طول انجام کار خشک کردن کوره است که در ابعاد و قطر های متفاوتی در بازار موجود و هر خریدار با توجه به نیاز خود، نوع آن را مشخص می کند. خود این وسیله را می توان به سه قسمت زیر تقسیم کرد:

 1. منطقه تغذیه
 2. منطقه کنوکسیون
 3. منطقه ی گرمای تشعشعی

تمامی تجهیزات کارخانه آسفالت وابسته به یکدیگر هستند و نبود هر یک از آن ها باعث می شود محصول نهایی از کیفیت بالایی برخوردار نباشد.

لیست قیمت فروش انواع دستگاه آسفالت

قیمت انواع مختلف دستگاه های آسفالت یکی از اولین و مهم ترین عواملی است که خریداران در زمان انتخاب این محصولات به آن توجه می کنند.
هر چه قیمت این کالاها کاهش پیدا کند، تقاضا برای خرید و سفارش آن ها در بازار بیشتر می شود. لیست قیمت تجهیزات کارخانه آسفالت ایرانی به خریداران محترم در انتخاب درست و بهینه این کالاها کمک زیادی خواهد کرد. این لیست نشان دهنده نوسانات نرخ این کالاها در سال های گذشته می باشد.
نرخ این محصولات در مراکز فروش به فاکتور های مختلفی بستگی دارد که از جمله آن ها می توان به درجه کیفی این کالاها اشاره کرد. لیست قیمت مدل های گوناگون این کالاها را می توان از طریق مراجعه به سایت های معتبر خبری به دست آورد که به صورت دقیقه ای، که به دلیل بالا و پایین شدن نوسانات و بسیاری از عوامل دیگر آپدیت می شوند و فروشنده تجهیزات کارخانه آسفالت می تواند خریداران را از مدل های گوناگون این کالاها با نرخ قیمت مشخص در سال ۹۸ را  مطلع کنند.

یاسین ابراهیمی نسب

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

2

2 پاسخ به “تجهیزات کارخانه آسفالت ایرانی”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *